Leave Your Message
0102030405
videoct5
seri ekonomike
banner55ux
seri ekonomike
videoct5

PËR NE

CHI HARDWARE CO, LTD.
CHI ka bërë dyer të bukura, të qëndrueshme dhe të besueshme garazhi për më shumë se 15 vjet. Ne jemi krenarë që jemi marka më e njohur e dyerve të garazhit, një nder që e kemi arritur përmes fokusimit tonë të pamëshirshëm në ofrimin e performancës së vërtetë.
Në CHI, ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje gjithëpërfshirëse për të gjitha nevojat e dyerve të garazhit të klientëve tanë. Pavarësisht nëse jeni pronar shtëpie apo biznesi, ne ofrojmë një shumëllojshmëri të objekteve rezidenciale dhe komercialedyert e garazhit, dyer te kompletuara garazhi,panelet e dyerve të garazhit, dhe një gamë të plotë tëhardware për derën tuaj të garazhit. Dyert tona janë bërë nga një shumëllojshmëri materialesh, përfundimesh dhe opsionesh izolimi për të siguruar shkathtësi dhe performancë.
Nëse keni nevojë për një derë garazhi, zgjidhni CHI si prodhuesin tuaj!
Lexo më shumë
 • 50
  +
  Punëtorët e trajnuar
 • 10
  +
  Njerëz teknikë
 • 20
  +
  Ekipi i shitjeve
video

Produkte të nxehta

01

Pse na zgjodhet ne

Produktet tona eksportohen kryesisht në Francë, Izrael, Poloni, Emiratet e Bashkuara Arabe, Spanjë, Rusi, Australi, etj. Ne jemi rritur me shpejtësi me inovacionin e vazhdueshëm të produkteve, gamën e gjerë të produkteve, çmimet jashtëzakonisht konkurruese, dërgimin në kohë, marketingun e gjerë dhe mbështetjen e fortë teknike .
Merrni një ofertë të shpejtë
oem
FPYlyzNCQD4yse
0102
652f53fwp3
Dyert tona të garazhit ofrojnë zgjidhje të personalizuara. Panelet e personalizuara përfshijnë madhësinë, materialin, ngjyrën dhe dizajnin, etj. Ju mund të parashtroni kërkesat tuaja të personalizimit dhe ne do të bëjmë një vizatim dizajni për ju.
Cilësia e produktit tonë kontrollohet rreptësisht, ne kemi kaluar teste të ndryshme, kemi marrë certifikatat përkatëse dhe kemi shërbim të përsosur ndaj klientit.
Dërgoni kërkesën tuaj tani

Lajmet e Ndërmarrjes

Lexo më shumë
Problemet e zakonshme që hasin dyert e garazheve të izoluara dhe si t'i zgjidhni atoProblemet e zakonshme që hasin dyert e garazheve të izoluara dhe si t'i zgjidhni ato
2024-06-14
01

Problemet e zakonshme që izoluan garazhin...

Në përdorimin e përditshëm tëdyert e garazhit , pronarët e shtëpive pak a shumë do të zbulojnë se dyert e tyre të garazhit kanë disa defekte, por ata nuk dinë t'i zgjidhin këto probleme. Këtu do të përgjigjem dhe do të sugjeroj disa pyetje.

Lexo më shumë
Çfarë duhet të dini kur zgjidhni derën e duhur të garazhit me pamje të plotëÇfarë duhet të dini kur zgjidhni derën e duhur të garazhit me pamje të plotë
2024-06-14
02

Çfarë duhet të dini ndërsa zgjidhni...

Personi që doli medera e garazhit me pamje te plote duhet të jetë një gjeni. Ai jo vetëm që plotëson kërkesat e njerëzve për funksionalitetin e dyerve të garazhit, por gjithashtu plotëson kërkimin e njerëzve për bukurinë dhe modën. Për më tepër, ky koncept dizajni tani shfaqet jo vetëm nëdyert e garazhit por edhe gradualisht hyn në shtëpi. Një pjesë e mureve në shumë shtëpi janë zëvendësuar nga dyert e garazhit me pamje të plotë. Për shembull, një derë garazhi me pamje të plotë mund të instalohet midis dhomës së ndenjes dhe oborrit për të zëvendësuar murin. Ky dizajn është shumë popullor tani, dhe ju mund të shihni shpesh dizajne të tilla në Instagram ose Pinterest. Nëse dëshironi, një derë të tillë mund ta instaloni edhe në shtëpi.

Lexo më shumë
 Çfarë madhësie është një derë e ngushtë garazhi? CHI lëshon derën e garazhit me kornizë të ngushtë të qelqit Çfarë madhësie është një derë e ngushtë garazhi? CHI lëshon derën e garazhit me kornizë të ngushtë të qelqit
2024-06-14
03

Çfarë madhësie është një derë e ngushtë garazhi? CH...

Me zhvillimin edyert e garazhit, po shtohen gjithnje e me shume lloje te dyerve te garazhit si p.shdyert e ngritura të garazhit,dyert e garazhit të karrocave,dyer garazhi me pamje te plote , etj. Megjithatë, nëse ju pëlqejnë dyert elegante të garazhit me linja të thjeshta, do të thotë se shija juaj është në përputhje me atë të shumë pronarëve dhe arkitektëve aktualë të shtëpive. Në përgjigje të kërkesës në rritje për këtë lloj dere garazhi,SHPENZONI  ka lançuar një seri dyersh garazhi xhami me kornizë të ngushtë të përshtatshme për përdorim banesor dhe komercial. Kjo seri dyersh garazhi kombinon linjat horizontale me xham të gjatë dhe të ngushtë të të njëjtave specifika, gjë që është shumë tërheqëse.

Lexo më shumë
 Çfarë efektesh specifike ka nxehtësia e verës në dyert e garazhit? Cilat materiale janë më të mira për mjedise me temperaturë të lartë? Çfarë efektesh specifike ka nxehtësia e verës në dyert e garazhit? Cilat materiale janë më të mira për mjedise me temperaturë të lartë?
2024-06-13
04

Çfarë efektesh specifike sjell nxehtësia e verës...

Vera e vitit 2024 po vjen së shpejti. Thuhet se vera e vitit 2024 do të jetë shumë më e nxehtë se verat e mëparshme. Temperaturat e larta jo vetëm që do t'i bëjnë njerëzit të ndihen të pakëndshëm, por edhe do t'i bëjnë tuajindera e garazhit ndjeheni "të pakëndshëm". Temperaturat e larta do të dëmtojnë materialet e derës së garazhit, gjë që mund të shkaktojë plakje të materialit, dështim të funksionimit të derës së garazhit, ulje të izolimit, etj.

Lexo më shumë
 Si të matni madhësinë e derës së garazhit? Cilat janë madhësitë standarde të dyerve të garazhit? Si të matni madhësinë e derës së garazhit? Cilat janë madhësitë standarde të dyerve të garazhit?
2024-06-11
05

Si të matni madhësinë e derës së garazhit? Çfarë...

Nëse jeni duke kërkuar për të zëvendësuar ose përmirësuar tuajdera e garazhit , është shumë e rëndësishme të dini madhësinë e derës së garazhit tuaj. Nëse blini një derë garazhi që nuk përputhet me madhësinë e garazhit tuaj, mund të mos përshtatet siç duhet. Në përgjithësi, madhësitë e dyerve të garazhit të shtëpisë janë të njëjta, kështu që mund të pyesni edhe madhësinë e derës së garazhit të fqinjit tuaj kur të ndërroni derën e garazhit, por është më e sigurta të matni vetë madhësinë e derës së garazhit. Madhësitë e dyerve të garazhit të përdorura në industri tregtare ose në industri të tjera ndryshojnë, dhe matje të sakta kërkohen ende përpara se të blini.

Lexo më shumë
0102030405060708091011121314151617181920njezet e njenjëzet e dynjëzet e trenjezet e kater252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124

Ekspozita

Lexo më shumë

Ne jemi furnizues profesionistë të pjesëve të dyerve të garazhit, nëse ka interes, ju lutemi na kontaktoni.